خدمات مبتنی بر وب


برخی از فعالیت های ما:
طراحی انواع وبسایت
طراحی انواع فروشگاه اینترنتی
خدمات سئو و هاستینگ


شرکت نقش اشراق ، فعالیت های مبتنی بر وب را از سال 1390 آغاز و تا کنون نیز به فعالیت خود ادامه داده است. خدماتی از قبیل: طراحی وبسایت، پشتیبانی وبسایت، طراحی فروشگاه آنلاین، خدمات سئو و خدمات هاستینگ از جمله فعالیت های این شرکت بوده و تا کنون نیز توانسته است موفقیت های زیادی در این زمینه کسب کند. برای ما افتخاریست که نام شما نیز ، در رزومه کاری این شرکت درج گردد.


خدمات چاپ و تبلیغات


برخی از خدمات ما شامل:
چاپ بادکنک تبلیغاتی
تولید بج سینه
چاپ کارت ویزیت


همچنین این شرکت با فعالیت خود در زمینه های طراحی ، چاپ و تولید انواع هدایای تبلیغاتی آماده ارائه خدمات به شما سروران گرامی میباشد. هدایای تبلیغاتی نقش اشراق ، با داشتن تجربه کافی در زمینه های مختلف چاپ و تبلیغات از جمله: چاپ بادکنک تبلیغاتی ، طراحی و تولید بج سینه ( نشان سینه )، طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت ، طراحی و چاپ تراکت و... پاسخگوی نیاز بازار در این زمینه بوده و با ارسال محصولات خود به سراسر ایران، امکان همکاری های بیشتری را با سایر شرکتها و موسسات فراهم آورده است.


اهداف شرکت نقش اشراق


احترام به نظر مشتریان
رضایت شما پشتوانه ماست!


همواره احترام به نظر مصرف کنندگان و ایمان به انجام کار صحیح، از اهداف ما بوده و امید داریم که در این مهم، به آرزوی دیرین خود که همان رضایتمندی مشتریان است ، دست پیدا کرده و با توکل به خداوند مهربان ، رو به آینده قدم برداریم.

آشنایی بیشتر با ما

جهت آشنایی بیشتر با شرکت نقش اشراق و آشنایی بیشتر با محصولات این شرکت با ما همراه باشید.

چرا ما را انتخاب میکنید!

با توجه به اینکه افراد زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و گزینه های انتخابی مشتریان نیز به همان نسبت نامحدود، پس بر آن شدیم که وجه تمایزی میان خود و رقبایمان ایجاد نماییم! مطمئناً شما مشتریان عزیز در عین حال که به کیفیت انجام کار و ضمانت آن می اندیشید ، به هزینه آن نیز فکر خواهید کرد! به همین دلیل است که میتوانید با خیال راحت سفارشات خود را برای ما ارسال نمایید. زیرا هزینه کم و کیفیت بالای کار ، سرعت در تحویل سفارشات و ضمانت و پشتیبانی کالا از جمله ویژگی های این شرکت بوده و مهم ترین وجه تمایز میان ما و رقبای ما نیز میباشد.

زمینه فعالیت های شرکت

خدمات مبتنی بر وب شامل: طراحی وبسایت ، طراحی فروشگاه آنلاین ، خدمات سئو ، خدمات هاستینگ و خدمات چاپ و تبلیغات شامل: چاپ لوگو روی بادکنک ، بج سینه ، پیکسل ، تندیس ، طراحی و چاپ کارت ویزیت ، طراحی و چاپ تراکت ، چاپ فلش مموری کارتی ، طراحی تقویم رومیزی ، طراحی و چاپ سررسید ، جاسوئیچی تبلیغاتی ، چاپ هولوگرام ، تولید جعبه چوبی تبلیغاتی ، طراحی و چاپ بنر و... می باشد.