انواع کارت ویزیت و طراحی کارت ویزیت
آنچه باید درباره کارت ویزیت ها بدانید.
۱۳۹۷-۰۳-۲۰
هدایای تبلیغاتی مشهد ، بادکنک تبلیغاتی ارزان مشهد
بادکنک تبلیغاتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟
۱۳۹۷-۰۳-۲۰

طراحی کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت و طراحی کارت ویزیت

طراحی و رنگبندی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت:

برای داشتن کارت ویزیتی خاص ، منحصر به فرد و به یاد ماندنی یقیناً طراحی آن مهم ترین نقش را خواهد داشت. دقت کنید که لازم نیست نوشته های زیادی در کارت شما نوشته شود. این کار موجب سردرگمی مخاطب خواهد شد و توجهی به اطلاعات اصلی شما نمی شود.

بهتر است بر روی کارت ویزیت خود ، تنها اطلاعات تماس مانند شماره تماس و آدرس وبسایت و ایمیل، لوگو و نام شرکت و یا شخص و زمینه کاری شما مشخص شده باشد. در این صورت تمام اطلاعات مهمی که باید به مخاطب خود انتقال دهید را به راحتی در اختیار وی قرار خواهید داد.

از نوشتن مطالب اضافی مانند تمامی خدمات و یا محصولاتی که به مخاطب ارائه می دهید پرهیز کنید. زیرا در این صورت ممکن است به سوالاتی که در ذهن مخاطب باشد به صورت ناقص پاسخ داده شود و یا گاهاً مخاطب اشتباه برداشت کرده و هرگز با شما تماس حاصل ننمایند. این به منزله از دست دادن یک مشتری می باشد زیرا همانگونه که می دانید مکالمه ای که بین دو شخص خریدار و فروشنده اتفاق می افتد در نهایت منجر به فروش خواهد شد. اما اگر تمامی اطلاعات را بر روی کارت ویزیت خود بنویسید شاید هرگز این مکالمه صورت نگیرد!

رنگ کارت ویزیت نیز یکی از مهم ترین نکات در طراحی آن می باشد. رنگهایی مانند مشکی ، سفید ، خاکستری ، بژ ، قهوه ای ، شیری ، نقره ای ، برنز که از جمله رنگهای خنثی هستند می توانند در طراحی ها مورد استفاده قرار بگیرند اما با شرایط خاص! این رنگها، رنگهایی هستند که جلب توجه نمی کند و در ذهن مخاطب نمی ماند. این رنگها علاوه بر اینکه همیشه حس نو بودن ، بیطرفی ، ارامش و قابل اعتماد بودن را تداعی می کنند ممکن است القا کننده حس بد خلقی ، دلتنگی و افسردگی نیز باشند. همیشه سعی کنید اگر از رنگهای خنثی استفاده می کنید در کنار آن از رنگهایی مانند سبز ، زرد ، نارنجی ، صورتی، بنفش و رنگهایی که جلب توجه می کنند بهره کافی را ببرید.