انواع کارت ویزیت و طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت
۱۳۹۷-۰۴-۰۵
تاریخچه انواع خط
تاریخچه خط
۱۳۹۷-۰۴-۰۵

بادکنک تبلیغاتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

هدایای تبلیغاتی مشهد ، بادکنک تبلیغاتی ارزان مشهد

چاپ روی بادکنک

بادکنک تبلیغاتی چیست؟ و چرا باید به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی از آن استفاده کرد؟

تا به حال دقت کرده اید که کودک یا کودکانی که در حال بازی هستند و به صورت گروهی با یک یا چند بادکنک سرگرم بازی هستند چقدر جلب توجه میکنند؟ حال در نظر بگیرید که بر روی این بادکنک لوگو شرکت شما نیز چاپ شده باشد! نظرتان چیست؟  مطمئناً تمام افرادی که آن کودک یا کودکان را می بینند ناخودآگاه به آن بادکنک نگاه کرده و اطلاعاتی که بر روی بادکنک چاپ شده است نظرشان را جلب می کند. پس چرا نباید از این موقعیت استفاده کرد؟

بادکنک ها به دلیل رنگهای شاد و جذابی که دارند توجه تمام سنین را به خود جلب میکنند. و از آنجایی که امکان استفاده از آنها در هر شرایط و زمانی امکان پذیر است می توان به عنوان یکی از بهترین گزینه های تبلیغات از آن نام برد.

بادکنک ها دارای انواع مختلفی از لحاظ جنس ، رنگ و شکل هستند. به عنوان مثال بادکنک قلبی مات زرد رنگ. و یا بادکنک گلابی براق نارنجی. شما برای چاپ طرح روی بادکنک میتوانید هر رنگ یا هر شکلی را انتخاب کنید و محدودیتی نخواهید داشت. مثلاً می توانید با توجه به رنگ لوگو سازمانی خود، رنگ بادکنک یا رنگ چاپی که روی بادکنک می خواهید را انتخاب کنید. برای نمونه رنگ سازمانی شرکت نقش اشراق ترکیبی از زرد و مشکی می باشد که می توان بادکنک زرد با چاپ مشکی و یا بالعکس انتخاب کرد.

زمان انتظار شما برای دریافت سفارش حداقل یک روز و حداکثر سه روز کاری خواهد بود. چنانچه طرحی را اماده چاپ نداشته باشید می توانید از همکاران ما کمک گرفته و طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

این شرکت آماده خدمت رسانی به سراسر ایران بوده و تمامی سفارشات برای مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.

 

برخی نمونه کارهای انجام شده توسط این شرکت را میتوانید در گالری زیر مشاهده نمایید.

  • چاپ بادکنک در مشهد
  • بادکنک تبلیغاتی ارزان
    چاپ لوگو املاک کومه
  • بادکنک قلبی ، چاپ روی بادکنک
  • چاپ لوگو روی بادکنک